A GYEREKEK ZENÉLNI AKARNAK! A Voice Of The Glory zenekar Csorváson!

A Voice Of The Glory zenekar a vendégünk 2015.04.26-án vasárnap délután 17 órától a Csorvási Evangélikus Templomban! Anyag és ismertető róluk: https://www.facebook.com/voiceoftheglory Szeretettel hívunk és várunk mindenkit!

"Ahogy Szigethy Szilárd evangélikus lelkész családjával Orosházára költözött, felajánlottam neki a segítségemet. Néhány hétig nem is találkoztunk, és egyszer csak felhívott, hogy kéne próbálni a fiatalokkal vasárnapra. Csak úgy az ölembe pottyant ez a remek csapat! Régi nagy álmom vált ezzel valóra. Tízen évesen én is a zene kapcsán vertem gyökeret a gyülekezetben. Fantasztikus élményekkel gazdagodtam és lelkileg épültem közben. Eltökélt szándékom, hogy mások is megtapasztalhassák a zenén, zenei szolgálatokon keresztül Isten gondviselő kegyelmét. A gyerekek rendkívül tehetséges, képzett muzsikusok. Nagyon jó velük együtt dolgozni. Lelkesek, szorgalmasak, figyelmesek és remek csapattá kovácsolódtak. Remélem 1-2 év múlva már nem csak a zene köti össze őket, hanem a hit. Ez a következő - és legfontosabb - célkitűzés. Szilárd ebben sokat segít. Jó földnek bizonyulnak. Ehhez az igen fontos feladathoz kérjük a gyülekezet imádságos és tevőleges segítségét, hogy a fiatalok (nem csak a zenekar tagjai) megismerjék Jézust, és hitre jussanak."

- Ez az én célom, mondja Szőke Bianka!